Visočke zimske igre broj 7

Visoka, 5-6 mart 2011.

U organizaciji škole u Visokoj, održane su sedme "Visočke zimske igre". Manifestacija pod sloganom "IGRA, ZABAVA, DRUŽENJE", okuplja sve one koji vole prirodu, sneg, sport i druženje. Igre su bile planirane za januar 2011., ali su otkazane zbog nedostatka snega. U dva takmičarska dana učestvovalo je preko 200 učenika, roditelja, nastavnika, meštana iz cele opštine. Posebno veliki broj gostiju bio je iz Trešnjevice, Latvice, Arilja, Severova, Radoševa, Kruščice i Grivske. Svi oni, zajedno sa domaćinima iz Visoke i Bjeluše, nadmetali su se u vožnji na džaku, skijanju, fudbalu na snegu, odbojci na snegu, oblikovanju snega, stonom tenisu i limbodensu. Veliki izbor sportova omogućio je svima da se takmiče i zabave. Posebno raduje što je manifestacija svake godine sve posećenija.

Rezultati takmičenja:

Vožnja na džaku:

Pobedila je ekipa u sastavu: Branko Brajković, Saša Stojić, Slavko Ivanović.

ucesnici drugi dan

fudbal

Skijanje:

1. Saša Stojić

2. Radenko Mirković

3. Filip Zimonjić

Šah:

1. Božidar Bojović

2. Slađana Mirković

3. Milan Sarić

Fudbal:

Učestvovalo šest ekipa: Arilje, Botovi, Raščupana vrana, Visoka, Ronaldinjovi naslednici i Totenhem.

Pobednik je ekipa Arilja.

Odbojka:

U takmičenju u odbojci na snegu takođe je učestvovalo šest ekipa: Raščupana vrana, Partizan, Zvezda, Beli medvedi i Arilje.

Najbolja je bila ekipa Beli medvedi.

Oblikovanje snega:

Sneg su najlepše izoblikovale: Milka Sarić i Slađana Mirković.

Stoni tenis:

Pobednici kvalifikacione "Plave lige" - devojke: Rajka Bijelić, muškarci: Vojislav Gavrilović.

Pobednici "Crvena liga" - devojke: Olgica Bojović, muškarci: Vojislav Gavrilović.

Limbodens:

U višoj kategoriji (viši od 140 cm) pobednik je: Sanja Ivanović, a u nižoj kategoriji (niži od 140 cm) pobednik je: Marija Lukić. Među veteranima najbolji je bio Vladimir Dimitrijević.

Svi pobednici su dobili prigodne nagrade.

Pokrovitelji manifestacije bili su: Komisija za borbu protiv bolesti zavisnosti SO Arilje i naša škola.